Kontakta oss

I rollen som arbetsgivarorganisation är tillgänglighet och närvaro till våra medlemmar en självklarhet. På våra kontor sitter förhandlare med mångårig kunskap och erfarenheter. Tveka inte att kontakta oss!

Eva Glückman

Förhandlingschef

Telefon
08-762 72 05
Mobil
070-622 72 05
E-post
eva.gluckman@grafiska.se

Bengt Johansson

Chefsjurist

Telefon
08-762 72 41
Mobil
070-362 72 41
E-post
bengt.johansson@grafiska.se

Ambjörn Wahlberg

Regionansvarig/Företagsrådgivare Malmö

Telefon
040-35 25 60
Mobil
070-590 83 90
E-post
ambjorn.wahlberg@grafiska.se

Anna Freij

Förhandlare/arbetsrättsjurist

Telefon
08-762 72 18
Mobil
072-534 72 18
E-post
anna.freij@grafiska.se

Anna-Lena Johansson

Regionansvarig/Företagsrådgivare Jönköping & Göteborg

Telefon
036-30 32 27
Mobil
073-035 32 27
E-post
anna-lena.johansson@grafiska.se

Carina Gisler

Assistent Arbetsgivarservice, Medlemsregister

Telefon
08-762 68 24
Mobil
076-820 24 22
E-post
carina.gisler@grafiska.se

Christina Villa

Förhandlare

Telefon
08-762 68 28
Mobil
070-256 32 31
E-post
christina.villa@grafiska.se

Daniel Peterson

Förhandlare

Telefon
08-762 79 62
Mobil
076-827 79 62
E-post
daniel.peterson@grafiska.se

Henrik Smedmark

Ansvarig kompetensförsörjning

Telefon
08-762 72 61
Mobil
070-954 06 55
E-post
henrik.smedmark@grafiska.se

Rickard Lindberg

Arbetsmiljöexpert

Telefon
08-762 72 45
Mobil
070-365 72 45
E-post
rickard.lindberg@grafiska.se

Stefan Jernberg

Regionansvarig/Företagsrådgivare Falun

Telefon
023-580 82
Mobil
070-341 80 82
E-post
stefan.jernberg@grafiska.se

Susanne Glas

Regionansvarig/Företagsrådgivare Umeå. Sjukskriven tillsvidare, vid frågor kontakta eva.gluckman@grafiska.se eller arbetsrättsjouren 08-762 79 70

Telefon
090-71 82 81
Mobil
070-591 73 53
E-post
susanne.glas@grafiska.se

Thomas Wall

Regionansvarig/Företagsrådgivare Växjö

Telefon
0470-74 84 22
Mobil
072-742 84 22
E-post
thomas.wall@grafiska.se