Vi finns till för dig och ser dina möjligheter!

Ravindra Parasnis

Verkställande direktör

Telefon
08-762 68 11
Mobil
070-661 23 45
E-post
ravindra.parasnis@grafiska.se

Helène Backvik Svensson

Vd-assistent

Telefon
08-762 72 39
Mobil
070-644 72 39
E-post
helene.bs@grafiska.se

Maria Wikström

Bransch- och kommunikationschef

Telefon
08-762 68 02
Mobil
070-532 68 02
E-post
maria.wikstrom@grafiska.se

Martin Elofsson

Projektledare

Telefon
08-762 68 08
Mobil
070-345 68 08
E-post
martin.elofsson@grafiska.se

Sofia Wahlgren

Kommunikatör

Telefon
08-762 68 35
Mobil
070-671 82 58
E-post
sofia.wahlgren@grafiska.se

Kaj Flick

Branschnätverk, stiftelser och Grafiska Kammaren

Telefon
08-762 68 31
Mobil
070-674 01 65
E-post
kaj.flick@grafiska.se

Ulrika Palmén

Assistent bransch och kommunikation

Telefon
08-762 68 06
Mobil
072-561 68 06
E-post
ulrika.palmen@grafiska.se

Eva Glückman

Förhandlingschef

Telefon
08-762 72 05
Mobil
070-622 72 05
E-post
eva.gluckman@grafiska.se

Carina Gisler

Assistent Arbetsgivarservice, Medlemsregister

Telefon
08-762 68 24
Mobil
076-820 24 22
E-post
carina.gisler@grafiska.se

Bengt Johansson

Chefsjurist

Telefon
08-762 72 41
Mobil
070-362 72 41
E-post
bengt.johansson@grafiska.se

Ambjörn Wahlberg

Regionansvarig/Företagsrådgivare Malmö

Telefon
040-35 25 60
Mobil
070-590 83 90
E-post
ambjorn.wahlberg@grafiska.se

Anna Freij

Förhandlare/arbetsrättsjurist

Telefon
08-762 72 18
Mobil
072-534 72 18
E-post
anna.freij@grafiska.se

Anna-Lena Johansson

Regionansvarig/Företagsrådgivare Jönköping & Göteborg

Telefon
036-30 32 27
Mobil
073-035 32 27
E-post
anna-lena.johansson@grafiska.se

Christina Villa

Förhandlare

Telefon
08-762 68 28
Mobil
070-256 32 31
E-post
christina.villa@grafiska.se

Daniel Peterson

Förhandlare

Telefon
08-762 79 62
Mobil
076-827 79 62
E-post
daniel.peterson@grafiska.se

Henrik Smedmark

Ansvarig kompetensförsörjning

Telefon
08-762 72 61
Mobil
070-954 06 55
E-post
henrik.smedmark@grafiska.se

Rickard Lindberg

Arbetsmiljöexpert

Telefon
08-762 72 45
Mobil
070-365 72 45
E-post
rickard.lindberg@grafiska.se

Stefan Jernberg

Regionansvarig/Företagsrådgivare Falun

Telefon
023-580 82
Mobil
070-341 80 82
E-post
stefan.jernberg@grafiska.se

Susanne Glas

Regionansvarig/Företagsrådgivare Umeå. Sjukskriven t.o.m. sept-2017, vid frågor kontakta eva.gluckman@grafiska.se

Telefon
090-71 82 81
Mobil
070-591 73 53
E-post
susanne.glas@grafiska.se

Thomas Wall

Regionansvarig/Företagsrådgivare Växjö

Telefon
0470-74 84 22
Mobil
072-742 84 22
E-post
thomas.wall@grafiska.se