Kontakta oss

I rollen som arbetsgivarorganisation är tillgänglighet och närvaro till våra medlemmar en självklarhet. På våra kontor sitter förhandlare med mångårig kunskap och erfarenheter. Tveka inte att kontakta oss!

Eva Glückman

Verkställande direktör

Telefon
08-762 72 05
Mobil
070-622 72 05
E-post
eva.gluckman@grafiska.se

Anna Freij

Förhandlingschef

Telefon
08-762 72 18
Mobil
072-534 72 18
E-post
anna.freij@grafiska.se

Ambjörn Wahlberg

Regionansvarig/Företagsrådgivare Malmö

Telefon
040-35 25 60
Mobil
070-590 83 90
E-post
ambjorn.wahlberg@grafiska.se

Anna-Lena Johansson

Regionansvarig/Företagsrådgivare Jönköping & Göteborg

Telefon
036-30 32 27
Mobil
073-035 32 27
E-post
anna-lena.johansson@grafiska.se

Carina Gisler

Administratör Arbetsgivarservice, Medlemsadministratör

Telefon
08-762 68 24
E-post
carina.gisler@grafiska.se

Christina Villa

Förhandlare

Telefon
08-762 68 28
Mobil
070-256 32 31
E-post
christina.villa@grafiska.se

Daniel Peterson

Regionchef och förhandlare

Telefon
08-762 79 62
Mobil
076-827 79 62
E-post
daniel.peterson@grafiska.se

Henrik Smedmark

Ansvarig kompetensförsörjning

Telefon
08-762 72 61
Mobil
070-954 06 55
E-post
henrik.smedmark@grafiska.se

Rickard Lindberg

Arbetsmiljöexpert

Telefon
08-762 72 45
Mobil
070-365 72 45
E-post
rickard.lindberg@grafiska.se

Susanne Glas

Regionansvarig/Företagsrådgivare Umeå. Sjukskriven tills vidare.

Telefon
090-71 82 81
Mobil
070-591 73 53
E-post
susanne.glas@grafiska.se

Jesper Ekström

Regionansvarig/Företagsrådgivare Örebro

Telefon
019-19 57 09
E-post
jesper.ekstrom@grafiska.se

Maria Wigbäck

Regionansvarig/Företagsrådgivare Växjö

Telefon
0470-748422
Mobil
072-7428422
E-post
maria.wigback@grafiska.se